Ацевски: ДЗР пред пет години увиде дека немаме капацитет за справување со пандемија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Д-р Митов: Матичните лекари се малку потценети, но играат огромна и клучна улога

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ