Ајдини: Премиерот Курти е под критика оти сепак седна на вечера со Вучиќ
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Марковиќ: Во политиката сите коинциденции се намерни, па тука спаѓа и религијата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ