Бадминтонецот Пејовски: Во секој спорт за да се стане најдобар потребен е напорен тренинг и голема желба за успех
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Димитриевски: Да најдеме начин и да изградиме систем кој што ќе не натера сите да го почитуваме тоа што ни е дадено како мерка

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ