Бакревска: Ја поздравуваме секоја вонредна контрола на Царина
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Јанкуловски за УБ: На секој вработен му е загарантирано правото да се организира во синдикат – тоа право не треба да се одземе

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ