Балковски: Соработката со Бугарија треба да ја искористиме за нова патна инфраструктура
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Обраќање на Крсте Црвенковски во 1968 околу македонско-бугарските односи

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ