Балкоски: Ако некој од ВМРО-ДПМНЕ знае за фирмата на Груевски, треба да излезе и да каже
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Јаревски: Загрижува тоа што сме најкорумпирана држава во Европа – потребни се решенија, а не импровизации и манипулации

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ