Бежовски: Имам неофицијални информации дека и ДУИ заговарале пад на Владата, но ситуацијата во Украина тие работи ги запре
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Дувњак: Мора да се постави прашањето за Уставниот суд, неговата организираност и поставеност

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ