Безвременскиот хит на Чак Бери доби кавадаречка верзија – „Џоле бре Гол“
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Скопските паркинзи пренатрупани, како до решение, разговор со Атанасова – раководител на правен сектор при ЈП Градски паркинг

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ