Бендевска: Имаме само една поплака за дискриминација поради бугарски потекло, од граѓанин кој се изјаснил како етнички Македонец
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Антоновски: Од Софија МИА известува професионално – работиме на елиминирање на дезинформациите и говорот на омраза

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ