Биба: Охрид е град со голема историја, поголема одошто може да се проџвака
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Мираковска: ЕП дава јасна поддршка на земјава за евроинтеграцијата – во донесениот документ внесени македонските црвени линии

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ