Бислимоски: Струјата е скапа и мора да се штеди, кој не штеди ќе плаќа повеќе
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андреева: Продолжуваме со нашите заложби за обезбедување на правата на сметководителите

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ