Битиќи: Луѓето не зборуваат за транспарентност тие тоа го имаат, зборуваат за стабилност оти им треба цврста рака
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Дали настаните во Казахстан ќе ја принудат Москва на компромис или на одлучна воена акција во Украина?

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ