Битиќи контра Неделков: Владата не е против покачување на платите, но синдикатот мора да ги почитува договорите
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува сончево, но свежо време

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ