Андоновиќ: Битка за целосна политчка и воена контрола на Балтикот?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Богоевски: ВМРО-ДПМНЕ ја бојкотира цела држава затоа што не и се допаѓаат резултатите од изборите, штетата е врз граѓаните

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ