Битољану: Стрип културата кај нас има потенцијал но треба да се поддржи
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Проф. д-р Здравева: Шутот во градењето на демократијата на свои плеќи го носат граѓаните

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ