Богоевски: ВМРО-ДПМНЕ ја бојкотира цела држава затоа што не и се допаѓаат резултатите од изборите, штетата е врз граѓаните
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува топло време со температури до 31 степен

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ