Богоев: Објавен е јавен повик за пријавување – за време на викендов ќе имаме ресторани, дежурни аптеки и маркети кои ќе вршат достава на продукти
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Јанкоски: Вевчанци се дисциплинирани и се придржуваат кон мерките

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ