Вангелов: Европа не е свесна за нашите фрагилни меѓуетнички односи
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Анализа: Ако сите земји членки ја усвојат преговарачката рамка каква што е, Албанија ќе почне со преговори а ние ќе треба да лобираме да го заштитиме нашиот идентитет

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ