Величковски од Национален Совет за малцинства во Србија: Македонците се тука, они не се изгубени
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Маричиќ: И сто години да траат преговорите со Бугарија, нација не може да се избрише

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ