Велковски: Имаме озбилен проблем што Скопје не го направивме затворен град
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Силјановска Давкова: Целиот изборен законик треба да се преиспита и да постигнеме консензус за сите аспекти

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ