Вицегувернерката Нацевска: Денарот е стабилен, имаме девизни резерви да го браниме
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Проф. Дујовски: Руската војска не е она што се претставува во светот, ако се изземе нуклеарната моќ

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ