Ворт: Да се биде свиркач е опасна работа, не давајте информација ако ви е загрозен животот
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Генерал Хаџи Јанев: Путин сега виде дека не е лесно да се побeди народ

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ