Во ЕП Македонија доби позитивна оценка за реформите, силно е инсистирањето преговорите да почнат
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Хрватска, Турција, Унгарија – Кој ќе го блокира членството на Шведска и Финска во НАТО?

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ