Во обид да постигне некаков резултат, кабинетот на Вархеј како да губи компас
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: ОН бараат повлекување на Русија од Крим – Путин со затворски казни за оние кои ќе отуѓат руска територија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ