Вчков: Туристичките агенции се во огромни загуби – ни останува да се надеваме дека што побрзо ќе заврши ова „лудило“
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Туфегџиќ: Фрапирачки е однесувањето на ВМРО-ДПМНЕ – немам слушнато никаде во светот или Европа опозицијата да е против свикување на седница каде што би се контролирала работата на Владата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ