Габер Дамјановска: Имаме премногу, а не премалку судии и обвинители – резови мора да се направат
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува сончево и многу топло време

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ