Галевски за влијанието на Украинската криза врз она што се случува во светот на филмот
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Мистериозно летало се урна во Загреб – Нејасна мисијата на украинскиот дрон над Хрватска

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ