Галевски: Канскиот фестивал е гламур, Венеција е романтизмот, Берлин е авангардата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Стојковски: Државниот инспекторат за животна средина им објави војна на сите загадувачи

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ