Галевски: „Кода“ триумфираше на Оскарите, а предвидливо беше дека годинава црномурест глумец ќе добие Оскар
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Милевска: Западот се колеба да испрати оружје во Украина

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ