Галевски: Факт е дека филмската уметност изродила брилијантни филмови на тема војување
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Адамчевски: Украина прифаќа воена неутралност, но бара гаранција од Советот за безбедност

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ