Ганиу: Не е во ред за училишта и улично осветливање да се плаќа индустриска струја
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Скерлев: Срамота е што Британија прими само 350 украински бегалци

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ