Гацов: Девалвација нема да има – девизните резерви се добро позиционирани
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Проф. Андонов: Трета светска војна нема да има, но ова е спротивно на цивилизациските придобивки

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ