Генерал Ангелов: Уличните борби се страшни, дури да завршат преговорите ќе умрат многу луѓе
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Пентагон се противи за испорака на полски авиони за Украина – САД со предупредување за можна употреба на хемиско оружје, 15 ден од рускиот напад врз Украина

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ