Генерал Хаџи Јанев: Путин сега виде дека не е лесно да се побeди народ
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Се отвора најдолгиот фронт меѓу НАТО и Русија – Украина ги принуди неутралните Финска и Шведска да велазат во НАТО

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ