Георгиева: Културата на насилство е присутна и кај нас, не извлековме поука од војните во поранешна СФРЈ
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Во недела десетта по ред женска трка Авицена

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ