Георгиевска од „Паркови и зеленило“: Доколку граѓаните приметат дека има паднати гранки да се јават на нашите телефонски броеви
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува облачно и студено време – од утре суво и сончево, но со температури до -15 степени

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ