Георгиевски: Во Германија има различни мислења за тоа како треба да се решаваат конфликтите со авторитарни режими
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Дали Путин сепак ќе профитира од украинската криза дури иако на крајот нема војна?

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ