Георгиевски: Германија ја преиспитува политиката „купи гас од Русите, а демократијата ќе им дојде сама“
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Лалчевска Серафимовска: „Инструментите на моите Предци“ – Фолклорната култура е човечки израз за да се опише еден начин на живот на едно општество

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ