Георгиевски: Кога е војна – уметноста е оружје
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Д-р Петличковски за УБ најави олеснување на мерките – пандемијата не е завршена, но трендот е многу добар

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ