Георгиевски: Субвенциите што би се дале за земјоделските култури да бидат во полза на зголемување на производството
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Тупанчески: Треба да се преземе нешто радикално за да се промени лошата перцепција кон судскиот систем

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ