Георгиев: Знаеме што сакаме, што можеме да дадеме – доколку се случи блокада од Бугарија, не гледам како би се отвориле рацете кои ние ги подаваме
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Иванова: Во оваа војна во која што сме сите вклучени, Македонската Филхармонија е во првите редови

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ