Герасимовски: Податоците од пописот ја креираат иднината – според нив се планираат сите државни политики
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Атовска од Украина: Киев цела ноќ и цел ден е под сирени, но сепак се чувствуваме малку побезбедно

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ