Глигорова: Со Закон е уредено родителите да можат да побараат нивните деца да следат онлајн настава
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Битиќи: Луѓето не зборуваат за транспарентност тие тоа го имаат, зборуваат за стабилност оти им треба цврста рака

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ