Дали кандидатите за уставни судии треба јавно да се претстават пред јавноста – дебата меѓу пратениците Каевски и Милошоски
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Давидовиќ: Имаме проблем со примената на законите, а не со законите – општеството е партизирано

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ