Дамчевска: Олкав масивен пакет за помош на граѓаните и стопанството никој не очекуваше од Владата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Дувњак: Однесувањето на Русија не може да пројде правно неказнето

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ