Дамческа: Петков и Ковачевски одлично се разбираат, двајцата се прагматични лидери и сакаат успех на преговорите
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Илиевска – Силјановска: Со почитување на протоколите театарот е безбедно место за нашите деца – интересот е голем

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ