Данило Доленц, меѓународен експерт за статистика: Македонскиот попис е во врвот на светските искуства, во овој момент!
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Илијевски: Одговорноста паѓа на оние кои што повикаа на бојкот на пописот

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ