Дерала: Добра вест е што „Хјуман рајтс воч“ препознава дека Северна Македонија оваа година нема потреба да биде во нивниот извештај како посебно поглавје
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Лазаревски: Тозија го отвори патот за македонскиот филм на светските сцени

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ