Дерала: Лажните вести можат да чинат животи – индустријата на дезинформации и говор на омраза се негува и инвестира многу добро и богато во „Белата палата“
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Пекевски: Нема заразени во Берово, граѓаните се крајно одговорни и ги почитуваат мерките

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ