Деспотовски: Апсолутно не е точно дека инвестиции нема, по финансиска поддршка ги изедначивме домашните и странските компании
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Синот на покојниот диктатор убедлив на претседателските избори на Филипините – ќерката на друг диктатор негова потпрестедатлка

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ